Projex

Müşteri:
Yer:İstanbul,Türkiye
Proje Başlangıç:
Cam Türü:10mm Temperli Ultra Clear +1,52 Pvb +10mm Temperli Ultra Clear Lamina (17.000 M²)
Proje Tamamlama:20
Kategori:Konutlar

Proje Detaylarıx

Torunlar GYO 28.06.2013 tarihinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait KİPTAŞ şirketi ile 515.977 m² arsa üzerinde varlık paylaşımına dayalı bir sözleşme imzalamıştır. Sözleşme kapsamında inşa edilerek paylaşıma konu
edilecek emsale esas inşaat alanının %54,28’lik kısmı Torunlar GYO’ya ait olacaktır. KİPTAŞ’a sosyal içerikli konutlar, eğitim tesisleri, sosyal alanlar yapılarak teslim edilecektir.

5. Levent projesinin, Avrupa yakasında TEM’e cepheli konumda yer alması merkezi iş alanlarının bulunduğu Levent-Maslak bölgesi ile mevcut ve planlanan metro hatlarına yakınlığı sayesinde şehrin önemli bir  bölümüne ulaşım kolaylığının bulunması fark yaratan avantajlarındandır. Projenin dikkat çeken özelliği sadece lokasyonu değil, ihtiyaçların bir arada karşılandığı her kesimden insanın yaşamayı tercih edeceği orta ve büyük ölçekte daire tipleri sunmasıdır.

Projede, 1+1’den 4+1’e kadar pek çok daire alternatifleri sunan yaklaşık 2.961 konut bulunmaktadır. Projede bisiklet parkuru, yürüyüş parkurları, açık yüzme havuzları (kaydıraklı, kulvarlı, çocuk havuzları), farklı yaş gruplarına yönelik özel oyun alanları, futbol, basketbol sahaları ve tenis kortu bulunacaktır.